Chemik Pustków - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Chemik Pustków - Pogórze Wielopole Skrzyńskie
  • Łęki Górne - UKS Glinik 2:0
  • Brzostowianka Brzostek - Borowiec Straszęcin 4:0
  • Rzemieślnik Pilzno - Monis Bielowy Strzegocice 3:0
  • Czekaj Ropczyce - MULKS Pustynia 1:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 87, wczoraj: 199
ogółem: 606 447

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwizdu90 30
2. hakupusty 20
3. kar9981 4
4. Jasieks 4
5. Domenek 2

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Admin
status Gadu-Gadu

Wyszukiwarka

Losowa galeria

Dzikie Drużyny 2010 23 lipiec
Ładowanie...

Aktualnoci

rozpiska turnieju młodych

  • autor: kar9981, 2011-12-05 21:43

w rozwinięciu  podany został  harmonogram meczy w turnieju Chemik Cup

przypomnijmy ,  że turniej ten odbędzie się w sobotę od godz 9:00

 

          

HARMONOGRAM GIER W CHEMIK CUP rocznik 2000.

 

         

Grupa A                          Grupa B

 

Chemik Pustków I                                            Chemik Pustków II

JUVENIA Kraków                                            DAP Dębica

Rzemieślnik Pilzno                                            Wawel Karków    

Gród Podegrodzie                                             LKS MONIS Strzegocice

Lechia Sędziszów                                              Muszynianka Muszyna

 

 

Lp

Godzina

Zespoły

Wynik

1

9.00

Chemik I – Rzemieślnik Pilzno

 

2

9.17

Chemik II – DAP Dębica

 

3

9.34

Lechia Sędziszów – Gród Podegrodzie

 

4

9.52

LKS Monis Strzegocice – Muszynianka Muszyna

 

5

10.09

JUVENIA Kraków – Chemik I

 

6

10.26

Wawel Kraków – Chemik II

 

7

10.43

Gród Podegrodzie – Rzemieślnik Pilzno

 

8

11.00

DAP Dębica – Muszynianka Muszyna

 

9

11.17

Lechia Sędziszów – JUVENIA Kraków

 

10

11.34

Wawel Kraków – LKS Monis

 

11

11.52

Chemik I – Gród Podegrodzie

 

12

12.09

Chemik II – Muszynianka Muszyna

 

13

12.26

JUVENIA Kraków – Rzemieślnik Pilzno

 

14

12.43

DAP Dębica – LKS Monis

 

15

13.00

Lechia Sędziszów – Rzemieślnik Pilzno

 

16

13.17

Chemik II – LKS Monis

 

17

13.34

Chemik I – Lechia Sędziszów

 

18

13.52

Wawel Kraków – DAP Dębica

 

19

14.09

JUVENIA Kraków – Gród Podegrodzie

 

20

14.26

Wawel Kraków – Muszynianka Muszyna

 

21

14.43

MECZ O 9 MIEJSCE    5A – 5B

 

22

15.00

MECZ O 7 MIEJSCE    4A - 4B

 

23

15.17

MECZ O 5 MIEJSCE    3A – 3B

 

24

15.34

MECZ O 3 MIEJSCE    2A – 2B

 

25

15.52

FINAŁ       1A- 1B

 

 

 

16.15 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [567]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

UKS GlinikChemik Pustków
UKS Glinik 0:3 Chemik Pustków
2013-04-20, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższy Trening !!!

Wtorek(14 Maja)

17:30

orlik!

  Treni
 

    obecność obowiązkowa !!!

 

 

 

 

Ankiety

Na którym miejscu uplasuje się nasza drużyna po rundzie jesiennej ?

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Chemik Pustków Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Łęki Górne 2:0 UKS Glinik
Brzostowianka Brzostek 4:0 Borowiec Straszęcin
Rzemieślnik Pilzno 3:0 Monis Bielowy Strzegocice
Czekaj Ropczyce 1:1 MULKS Pustynia

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

07-2014

wtorek

23

07-2014

środa

24

07-2014

czwartek

25

07-2014

piątek

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.